До уваги платників податків!

07.05.2019

З інформацією щодо дислокації та режиму роботи пунктів обслуговування (відокремлених пунктів реєстрації) користувачів АЦСК ІДД ДФС, порядку отримання електронних довірчих послуг (далі – ЕДП) та скасування кваліфікованих сертифікатів можна ознайомитись на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС:

- режим роботи https://acskidd.gov.ua/contacts.

- отримання ЕДП https://acskidd.gov.ua/r_kor.

- скасування, блокування, поновлення кваліфікованих сертифікатів https://acskidd.gov.ua/blokuvannya.

27.03.2019

ДФС, орієнтуючись на сучасні технології, постійно вдосконалює сервіси, за допомогою яких надаються інформаційно-довідкові послуги фізичним і юридичним особам, у зв’язку із чим пропонує Вам безкоштовно завантажити мобільні додатки Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР) на базі Android та iOS: m.zir.sfs.gov.ua.

З детальною інформацією Ви можете ознайомитись у розділі «Про ресурс» ЗІР.

19.02.2019

Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД ДФС) розширив перелік категорій клієнтів та надає електронні довірчі послуги юридичним особам-нерезидентам виконавцям проектів (програм) міжнародної технічної допомоги. З детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС за посиланням: https://acskidd.gov.ua/news#242.

08.11.2018

Щодо форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг

У зв’язку з набранням 07.11.2018 чинності Законом України від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 05.11.2018 № 121 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг» затверджено нові форми реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг, які можна переглянути та завантажити у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС:https://acskidd.gov.ua/r_kor.

08.11.2018

Чи можливо отримати електронні довірчі послуги за довіреністю?

Пунктом 2 статті 22 України від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» встановлено, що ідентифікація фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності за паспортом громадянина України або за іншими документами, які унеможливлюють виникнення будь-яких сумнівів щодо особи, відповідно до законодавства про Єдиний державний демографічний реєстр та про документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи.

Таким чином, починаючи з 07.11.2018 неможливо отримати послуги з формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів за довіреністю (в т.ч. посвідченою нотаріально).

08.10.2018

З метою забезпечення належного рівня обізнаності фізичних та юридичних осіб процедурами проведення податкових та митних експертиз, у розділі "Інформація з питань митної справи" ЗІР розміщено інтерактивне посилання "Експертна діяльність у податковій та митній сферах".

29.08.2018

Інформаційно-довідковий департамент ДФС інформує про внесення змін у пошукову систему Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (далі – ЗІР), зокрема розділів «Запитання-відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та підрозділу «Письмові звернення» розділу «Єдиний реєстр ІПК, Електронний кабінет, письмові звернення».

Відтепер, скориставшись новою функціональною кнопкою «Нове у розділі», користувачі ЗІР мають можливість в один клік здійснити вибірку та ознайомитись із запитаннями-відповідями, документами, відповідями на письмові звернення або всіма одночасно (в залежності від обраного джерела пошуку), внесеними в ЗІР протягом останніх семи календарних днів.

Крім того, для додаткової деталізації пошуку необхідної інформації, пошукову систему ЗІР доповнено критерієм, який дозволяє розподіляти інформацію за типами платників (юридичні, фізичні, самозайняті особи або всі типи платників).

Докладно про використання пошукової системи ЗІР у розділі «Про ресурс».

06.04.2018

До уваги користувачів ЗІР, які бажають оцінити якість уніфікованих відповідей на запитання, що містяться у розділі «Запитання-відповіді з Бази знань»!

З метою забезпечення отримання неупереджених та «прозорих» результатів задоволеності платників інформаційним сервісом, ІДД ДФС акцентує увагу, що кожен авторизований користувач ЗІР може оцінити необмежену кількість «Чинних» відповідей на запитання, які містяться у розділі «Запитання-відповіді з Бази знань», при цьому, у разі не однократної оцінки однієї відповіді одним користувачем, до результату фіксації задоволеності зараховується лише перша оцінка, яку поставив цей користувач ЗІР.

  • З детальною інформацією Ви можете ознайомитись у розділі «Про ресурс».
  • Запрошуємо користувачів ЗІР прийняти участь в оцінці якості уніфікованих відповідей. Ваша думка є надзвичайно важливою для нас!

20.10.2017

Державна фіскальна служба України повідомляє, що не здійснює розсилку SMS-повідомлень платникам податків!

Адміністрування та сплата податків, погашення боргів відбувається відповідно до вимог чинного законодавства України. Державна фіскальна служба України (далі – ДФС) не розсилає SMS-повідомлення платникам (далі – SMS), які, зокрема, містять нібито інформацію від ДФС щодо суми боргу та контактні мобільні номери, куди платник може звернутися за уточненням.

Акцентуємо увагу, що розсилка повідомлень має характер спаму. Платників, які отримували подібну інформацію у вигляді SMS, просимо звертатися до правоохоронних органів».

11.08.2017

ЗІР надає можливість користувачам оцінити якість уніфікованих відповідей на запитання, що містяться у розділі «Запитання-відповіді з Бази знань».

Оцінка уніфікованих відповідей фіксується в ЗІР автоматично, а зафіксований результат відображається безпосередньо на головній сторінці ЗІР. До кожної відповіді користувач ЗІР має можливість залишити коментар, що сприяє інформаційній модифікації ресурсу, враховуючи нагальні потреби суб’єктів господарювання та громадян.

З детальною інформацією Ви можете ознайомитись у розділі «Про ресурс».

19.07.2017

Як відстежити зміну інформації в ЗІР протягом певного періоду часу?

Нагадуємо: для перегляду запитань-відповідей, нормативних (інформаційних) документів чи витягів з письмових консультацій, внесених або актуалізованих в ЗІР протягом певного періоду часу, Ви можете скористатись КАЛЕНДАРЕМ, який є складовою функціональних можливостей пошукової системи ЗІР.

Детальну інформацією щодо використання пошукової системи ЗІР наведено у розділі «Про ресурс».

20.06.2017

З метою забезпечення належного рівня поінформованості громадян України та іноземців, які планують подорожі за кордон або в Україну, у розділі «Інформація з питань митної справи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу розміщено інтерактивне посилання «Актуальні запитання щодо митного контролю та оформлення товарів громадян», що надає можливість ознайомитися з актуальними запитаннями, з якими громадяни найчастіше звертаються до Контакт-центру ДФС та відповіді на них.

05.01.2017

Для безкоштовного отримання на електронну адресу повідомлень про зміни у законодавстві з питань оподаткування, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування чи митному законодавстві необхідно направити електронний лист на електронну адресу idd@sfs.gov.ua з обов’язковим зазначенням в полі «Тема»: 6011.